Kvalitní střešní krytiny
Střešní a stěnové trapézové a tabulové plechy
Okapový systém, doplňky

O firmě

firma Naše firma vznikla v roce 1994 se zaměřením na montážní a klempířské práce ve stavebnictví.

Specializovali jsme se na plechové krytiny a získali jsme zakázky na zastřešení střešních nádstaveb panelových domů, kde jsme jako jedni z prvních začali využívat velkoplošné plechové krytiny ve tvaru tašek. Během několika let jsme provedli spoustu zakázek a získali patřičné zkušenosti s montáží těchto krytin. V roce 1996 jsme začali spolupracovat se švédskou firmou PROFILPLAT, výrobcem střešních a stěnových systémů.

Vstupním materiálem pro výrobky firmy PROFILPLAT, jsou svitky povrchově upraveného plechu renomované švédské hutě SSAB - PRELAQ. Ochrana velmi kvalitního švédského plechu je hlubokým žárovým zinkováním, nebo směsným povlakem Al-Zn.

V roce 2002 se firma Profilplat spojila s další švédskou firmou Areco a od poloviny roku 2002 vystupují pod názvem ARECO.

V roce 2006 jsme začali spolupracovat s firmou BUDMAT, která je jedním z největších výrobců tenkostěnných profilů v Evropě a používá materiály od renomovaných výrobců oceli.

Rozšíření sortimentu profilů, materiálů a barev RAL se ukázalo jako dobrý krok, který v současné době vede k dynamickému a řízenému rozvoji naší firmy.

Proto naše motto "STATO střechy - specialista na plechové střechy" není jen prázdným sloganem.

projekt evropská unie

Projekt: Rozšíření výroby plechových střešních krytin byl financován z prostředků Operačního programu podnikání a inovace, programu Rozvoj.

Projekt: Vzdělávejte se pro růst ve Zlínském kraji II byl financován z prostředků Úřadu práce České republiky, krajská pobočka ve Zlíně.


Telefon:
+420 577 943 064
Tel/Fax:
+420 577 943 065
Gsm:
+420 725 117 373
informace

 

stato@statostrechy.cz STATO střechy s.r.o.,  763 61 NAPAJEDLA,  okres Zlín, Česká republika
   Webdesign by Flash-I-Net © 2008